Serwis Eko-opracowania.pl zapisuje informacje w postaci ciasteczek (ang. cookies), czyli maych plikw umieszczanych na urzdzeniu kocowym uytkownika, podczas przegldania stron www. Przegldajc serwis wyraasz zgod na ich uywanie. Wicej na stronie Pokityka Cookies serwisu Eko-opracowania.pl.
Zamknij komunikat
 Sobota, 17 listopada 2018 r. 321 dzie roku         
Informacja
Nowy asortyment - usługi muzyczne ;-)

Menu gwne
O firmie
Oferta
Współpraca
Ciekawostki
Referencje
Muzyka
Kontakt

Statystyki
Liczba wizyt: 179.314
Ostatnie logowanie:
2018-11-17 08:18:42

Osb online: 1

Subskrypcja
Jeeli chcesz by na bieco ze zmianami zachodzcymi w serwisie EKO-Opracowania.pl zapisz si na list subskrybentw.
 
Dodaj   Usu

 
Firma musi rejestrować odpady
Za uchybienia dot. gospodarki odpadami grozi administracyjna kara pieniężna od 1.000 zł aż do ... 1.000.000 zł (MILIONA zł!)

Kary za niezłożenie sprawozdania o powstających w firmie odpadach lub brak takiej informacji są nieco niższe. Przedsiębiorca, który np. zignoruje ten obowiązek i nie przekaże odpowiednich danych marszałkowi województwa, narazi się na karę 500 zł. Natomiast jeżeli pomimo wezwania do uregulowania tej kwestii nadal będzie ignorował przepisy, to dostanie karę w wysokości 2 tys. zł.

Jeżeli na terenie firmy powstają odpady medyczne, po tonerach drukarskich, duże ilości gruzu czy opakowań na potrzeby np. produkowanych napojów czy innych produktów spożywczych, to wówczas trzeba prowadzić ewidencję odpadów. W takiej sytuacji do 15 marca każdego roku trzeba informować marszałka województwa o masie i rodzaju odpadów wytworzonych w poprzednim roku kalendarzowym.
 Zapytaj o pomoc w tym zakreie: biuro@eko-opracowania.pl

 

© 2007 - 2018 EKO-Opracowania.pl :: All rights reserved :: Hosting & design SNUG.pl